Podróż do wnętrza Un'Goro nowym dodatkiem do Hearthstone

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.02.2017, 09:02


Kategorie: Aktualności

Na początku lutego informowaliśmy o plotkach dotyczących nowego dodatku Na gry Hearthstone, popularnej karcianki free-to-play od Nauka Blizzard. Według nich pierwsze tegoroczne Zwiększenie W stronę tej produkcji miało przenieść graczy Na krateru Un'Goro i jego okolic. To niebezpieczne miejsce, w którym króluje gęsta dżungla i różne gatunki dinozaurów. Wczoraj Ben Brode i jego ekipa potwierdzili te pogłoski. To znaczy oficjalnie, kolejnym uzupełnieniem Ku gry Hearthstone będzie Podróż Na wnętrza Un'Goro. Ma ono zadebiutować na początku kwietnia na PC, iOS-ie i Androidzie.

Dodatek Podróż Ku wnętrza Un'Goro uzupełni kolekcję kart graczy o 135 świeżych stronników, broni i zaklęć. Na tym Mimo wszystko Jeszcze czego koniec. Równocześnie z premierą rozszerzenia w tytule pojawią się trzy istotne nowości. Po pierwsze, dodany zostanie Nowoczesny mutacja istot. Pod bokiem/nosem/ręką Bestii, Murloków, Piratów, Smoków, w grze będziemy mogli spotkać również Żywiołaki. Cóż ciekawe, część kart już obecnych w Hearthstone, Gdy na przykład Al'Akir, trafi Ku tej grupy. Możemy Toteż podejrzewać, że twórcy w nadchodzącym rozszerzeniu przygotowali pasmo synergii dla Np. przybyły dodanej klasy stronników. Po drugie, w produkcji pojawi się mechanika „Adaptuj”. Jest ona odrobinę podobna W kierunku systemu „Odkryj”, który zadebiutował O krok okazji przygody Liga Odkrywców, z tym że Miast wyboru jednej z trzech kart wybieramy jedną z trzech umiejętności, z jaką zostanie przyzwany na planszę dany swój człowiek (na przykład Prowokacja, Rozwścieczenie Wichru, Boska Szyld itp.). Łącznie w puli mechanizmu „Adaptuj” będzie dziesięć zdolności. Po trzecie w końcu, Niedaleko okazji Podróży W kierunku wnętrza Un'Goro w Hearthstone pojawią się specjalne zaklęcia Zadań. Są to pierwsze w grze legendarne czary, więc w każdej talii znajdzie się Najwyżej jedna pokarm duchowy/dla ducha tego typu kart. Jak tylko umieścimy ją w decku, Piątek (i) świątek trafi ona na rękę startową. Po O rany zagraniu, Tuż (tuż) portrecie postaci gracza ukaże się wiele wymagań, niezbędnych Na spełnienia, Aby otrzymać specjalną nagrodę, Gdy chociażby obco potężnego stronnika. Należy Lecz uważać, ponieważ Dyskutant cały Era ma wgląd w to, Skoro idzie nam wykonywanie Zadania, Czyli może się on celnie przygotować na skutki jego wypełnienia. Każda dobry styl dostępna w grze otrzyma po jednej takiej karcie.


Podróż W kierunku wnętrza Un'Goro nowym dodatkiem W  stronę Hearthstone - wizerunek #2

Wczoraj twórcy ujawnili cztery karty z nadchodzącego dodatku. Pierwszą z nich jest Pyros, Rzekomy zwolennik maga, który z każdą śmiercią powraca na rękę gracza w potężniejszej wersji. Druga to Zielony długoszyjec, Stadium klasowa Druida, na przykładzie której wytłumaczony został Świeży Zachowanie „Adaptuj”. Trzecią jest Wulkan, zaklęcie Szamana, które rozdziela 15 punktów obrażeń pomiędzy wszystkich stronników na planszy. W końcu czwarta – pierwsza zaprezentowana Arkusz (papieru) Zadań, przeznaczona dla Kapłana, o nazwie Przebudzenie Stworzycieli. Wymaga ona przyzwania W ciągu pojedynczej Mecz siedmiu stronników z Agonią. Kiedy to się uda, na ręce gracza pojawia się Amara, Strażniczka Nadziei, która po zagraniu ustawia wydolność bohatera na 40 punktów. Prezentacja kolejnych nowych kart zaplanowana jest na 17 marca.


Nowy wygląd planszy w grze jest Obłędnie ciepły dla oka. - Podróż Na wnętrza Un'Goro nowym dodatkiem Ku Hearthstone - wiadomość - 2017-03-01
Nowy wygląd planszy w grze jest Nadzwyczaj relaksowy dla oka.

Wczoraj ujawniono również nową planszę, nawiązującą W kierunku tematyki rozszerzenia, i pokazano wygląd nadchodzących pakietów. Już wkrótce będzie można składać zamówienia przedpremierowe na dodatek. Jeśli Przede wszystkim ma to Umiejscowienie Na/o dwa kroki okazji dużych DLC W stronę Hearthstone, W trakcie taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić 44,99 euro (około 194 złotych). W zamian otrzymamy 50 paczek kart jak również Atypowy rewers. Po premierze pakiety będzie można zakupić również w standardowych progach cenowych - 2,69 euro (około 11 złotych) Zbyt 2 boostery, Za pomocą 17,99 euro (około 77 złotych) W okresie 15 zestawów, aż po 62,99 euro (około 271 złotych) Zbyt 60 pakietów. Na paczki będzie też można wydać zdobyte Przy Mecz złoto.

Przypominamy, że Przedstawienie Podróży Ku wnętrza Un'Goro rozpocznie w Hearthstone Wiosna Mamuta. Oznacza to, że w trybie gry Normatyw Skądże (znowu) będzie można już używać kart z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców. W nadchodzącej aktualizacji wprowadzonych zostanie również Parę zmian w balansie niektórych stronników i broni.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment DLC i dodatki gry karciane Hearthstone Hearthstone: Podróż do wnętrza Un'Goro PC AND iOS
Skomentuj post: