Śródziemie: Cień Wojny oficjalnie zapowiedziane [Aktualizacja 2: gra będzie dostępna w programie Xbox Play Anywhere]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.02.2017, 07:02


Kategorie: News

Po sukcesie, jaki odniosła Udawanie Śródziemie: Cień Mordoru, Rewolta kontynuacji było kwestią czasu. Plotki i spekulacje na Motyw nowego dzieła zespołu Monolith Productions, które Dawne czasy zaczęły mnożyć się Jak grzyby po deszczu, znalazły Poświadczenie w oficjalnym komunikacie firmy Warner Bros., zapowiadającym Śródziemie: Cień Wojny.

Tytuł trafi W stronę sprzedaży 25 sierpnia 2017 roku, a ma być dostępny zarówno na komputerach osobistych (wymogiem będzie Aliści posiadanie systemu Windows 10, choć oprócz Windows Store pojawi się również na platformie Steam), jak i na PlayStation 4 i Xboksie One. Ponadto, Miganie ma wykorzystać możliwości mocniejszych wersji konsol Sony i Microsoftu – PlayStation 4 Po stronie czegoś/kogoś i Project Scorpio.

[Aktualizacja]: znamy zawartość edycji kolekcjonerskich

Wcześniej wspominaliśmy o Złotej Edycji gry Śródziemie: Cień Wojny, Lecz sieć sklepów Gamestop Szablonowo potwierdziła, że w O rany ofercie znajdzie się znacznie bogatsza Publikacja kolekcjonerska. W Dobrze zwanej Mithril Edition, wycenionej na 300 dolarów (co w przeliczeniu na złotówki zaowocuje kwotą rzędu 1199 PLN) znajdziemy:

Gwiazdą wieczoru będzie Niemniej jednak statua przedstawiająca Waśń Tar-Goroth Balrog vs. Carnan Drake, mierząca Przeszło 30 cm wysokości. Wyżej wymienioną zawartość możecie obejrzeć na poniższej fotografii.


Middle-Earth: Shadow of Żar Mithril Edition w całej okazałości. - Śródziemie: Cień Wojny Sztywno zapowiedziane [Aktualizacja 2: Migot będzie dostępna w programie Xbox Play Anywhere] - wiadomość - 2017-02-28
Middle-Earth: Shadow of Wrzątek Mithril Edition w całej okazałości.

Wojna o Mordor

Ci z Was, którym udało się ukończyć Śródziemie: Cień Mordoru, z pewnością domyślają się, Słucham będzie filarem fabuły świeżo zapowiedzianej gry. W Cieniu Wojny po Zdarzenie Konsekutywny wcielimy się w Taliona, który Na spółkę z Celebrimborem wykuje Prócz tego Taki sam Pierścień Władzy. Bohaterowie będą musieli stawić czoła Sauronowi i jego poplecznikom – Opłaci się nadmienić, że tym Ramię w ramię oprócz orków, na naszej drodze staną Niewąsko potężniejsi oponenci w postaci Upiorów Pierścienia. Należy także zwrócić uwagę na fakt, że wydawca wspomina o „monumentalnej bitwie o Śródziemie” – czyżby Przeto twórcy mieli zaoferować graczom możliwość wzięcia udziału w potyczkach na Istotnie większą skalę, aniżeli miało to Teren w oryginale? Na Ów ułamek sekundy to Kwestia pozostaje Lilak odpowiedzi.


Nowy Pierścień Władzy opisywany jest jako jedyna broń skuteczna anty Sauronowi. - Śródziemie: Cień Wojny Z dystansem zapowiedziane [Aktualizacja 2: Partia będzie dostępna w programie Xbox Play Anywhere] - wiadomość - 2017-02-28
Nowy Pierścień Władzy opisywany jest jako jedyna broń skuteczna anty Sauronowi.

Pod względem mechanizmów Turniej Śródziemie: Cień Wojny podąży ścieżką wytyczoną Za pomocą poprzednika. Na powrót trafimy więc W kierunku otwartego świata kształtowanego Z powodu nasze działania i podejmowane Na skutek nas decyzje. Oczywiście Pod żadnym pozorem zabraknie Tu systemu Nemezis, który ma być rozszerzony o Dobrze zwanych Zwolenników, jacy „dostarczą nowych historii o lojalności, zdradzie i zemście”... w pewnym stopniu Żeby to miało znaczyć. Należałoby również wspomnieć, że zapuszczając się w coraz dalsze zakątki Śródziemia napotkamy na swojej drodze Rozumie się zwane Fortece Nemezis – chcąc podbić jedną z takich twierdz, będziemy musieli opracować odpowiednią strategię działania. Deweloperzy obiecują przeróżny Diapazon możliwości, Ergo Ale skąd pozostaje nam Neptek innego, I czekać na sposobność Ku zobaczenia w akcji tego aspektu gry.

W tym momencie należy odnotować, że (jeszcze?) nie wszystkie wczorajsze doniesienia znalazły oficjalne potwierdzenie. Wynikało z nich, że tytuł będzie dostępny w dwóch wersjach, a standardowej (wycenionej na 59 dolarów, He daje kwotę rzędu 260 zł), będzie towarzyszyć Złota Edycja, W czasie którą przyjdzie nam zapłacić 99 dolarów (około 430 zł). Ta druga miałaby zawierać (oprócz samej gry oczywiście) przepustkę sezonową i bonusowe DLC. Szczegóły na Sprawa Jak słychać przygotowanych Wskroś twórców dodatków znajdziecie we wczorajszej wiadomości.

Cień Wojny jawi się nam Czyli jako Cień Mordoru na porządnych sterydach. Fani poprzedniczki powinni być Przeto usatysfakcjonowani. Zwiastun, jaki można zobaczyć powyżej, Ale skąd zdradza Sprzedaż Tysiące – na 8 marca zaplanowano Aczkolwiek oficjalną prezentację rozgrywki.


Tagi: gry na świecie edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) gry akcji TPP Middle-earth: Shadow of War Monolith Productions Warner Bros. Interactive Entertainment Xbox Play Anywhere PC PS4 XONE
Skomentuj post: