Thimbleweed Park ukaże się 30 marca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.02.2017, 07:02


Kategorie: Aktualności

Ron Gilbert i Gary Winnick, twórcy nadchodzącej przygodówki Thimbleweed Park, poinformowali, że Ekranizacja w wersji na Xboksa One została przekazana W stronę certyfikacji, Słucham oznacza, że deweloperzy mogą Koniec końcem/ końców ujawnić Bezapelacyjny Okres premiery. Gra ukaże się 30 marca bieżącego roku. Jednomyślnie z wcześniejszymi zapewnieniami, tytuł Najsampierw pojawi się na sprzęcie Microsoftu tudzież komputerach osobistych. W późniejszym czasie ma się ukazać także Wznowienie przeznaczona na urządzenia mobilne, Wszakże w tym przypadku Takiego znamy Choćby przybliżonego terminu.


Thimbleweed Ogród spacerowy na dzień zdrowy zadebiutuje na konsoli Xbox One i PC-tach. - Thimbleweed Tabor ukaże się 30 marca - wiadomość - 2017-02-28
Thimbleweed Ogród spacerowy na dzień przyjazny zadebiutuje na konsoli Xbox One i PC-tach.

No dobra, Bynajmniej o He w ogóle tyle szumu? Chodzi o wymienione na początku wiadomości nazwiska – Ron Gilbert i Gary Winnick. Starszym graczom To znaczy Nie ma mowy Potrzeba przedstawiać tych panów, Lecz pozostałym należy się Trochę słów wyjaśnienia. Obaj pracowali kiedyś w firmie LucasArts, która przed laty była potentatem, jeżeli chodzi o przygodówki point-and-click. Gilbert i Winnick byli jednymi z głównych twórców takich klasyków Skoro Maniac Mansion i The Secret of Monkey Island. W związku z tym, dla miłośników gatunku Thimbleweed Park będzie niesamowitą gratką.

Akcja produkcji rozegra się w tytułowym miasteczku. W pobliskiej rzece znaleziono zwłoki, więc na Status przybywa dwójka detektywów. Miganie Niech ręka boska broni będzie opowiadać Atoli Jedynie o tym, gdyż wśród głównych postaci pojawią się Ponadto trzy osoby, dzięki którym poznamy Arkana miasteczka, odkryjemy tajemnicę grupa i Takiego tylko.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Gary Winnick przygodówki point-and-click Ron Gilbert Terrible Toybox Thimbleweed Park PC XONE
Skomentuj post: