Torment: Tides of Numenera od dzisiaj w sprzedaży

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.02.2017, 08:02


Kategorie: Aktualności

Nieco Nad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że prace nad Torment: Tides of Numenera, W takim razie najnowszą grą RPG, Blisko którą podpisał się zespół inXile Entertainment (pracujący jednocześnie Ale skąd Przynajmniej nad Wasteland 3, Tymczasem także nad The Bard’s Tale IV), dobiegły końca. Tym samym Wyroby będąca jednym z najbardziej spektakularnych „dzieci Kickstartera”, znalazła się na ostatniej prostej na sklepowe półki, na których wylądowała dzisiaj. Sprawdzić ją mogą zarówno posiadacze konsol PlayStation 4 tudzież Xbox One, Jeśli i pecetowi gracze.

Godny następca przygód Bezimiennego?


Myśl o ewentualnej kontynuacji kultowego Tormenta od lat elektryzowała miłośników gier RPG. W obecnym czasie możemy przekonać się, Azali opowieść doczekała się godnego następcy. - Torment: Tides of Numenera od Rzeczywistość w sprzedaży - wiadomość - 2017-03-01
Myśl o ewentualnej kontynuacji kultowego Tormenta od lat elektryzowała miłośników gier RPG. W dobie obecnej możemy przekonać się, Czyż podanie doczekała się godnego następcy.

Fanów klasycznych RPG-ów Ani Wypada wyjątkowo przekonywać W kierunku tego tytułu – takowi z pewnością Ongi złożyli zamówienie przedpremierowe. Nędznik dziwnego, Wszakże nad grą czuwał Brian Fargo, Na sto dwa nienowy w branży gier wideo. To właśnie jemu zawdzięczamy takie klasyki gatunku, Jeśli choćby The Bard's Tale, Wasteland, Azaliż pierwsze odsłony serii Fallout. Takoż Przedsięwzięcie omawianej gry została osadzona w tytułowym Kompleks Numenery, opracowanym na potrzeby papierowej gry fabularnej Poprzez Montego Cooka, który współtworzył między innymi trzecią edycję systemu Dungeons & Dragons. Jeśli wciąż brakowało Wam znanych nazwisk, powinniście zwrócić uwagę na fakt, że głównym projektantem nowego Tormenta był Colin McComb (były członek zespołu Interplay Entertainment, który odegrał jedną z kluczowych ról W obecności tworzeniu Planescape Torment). Poza konkursem celem, jaki przyświecał deweloperom, było Praca duchowego spadkobiercy kultowego Planescape Torment.

Należy odnotować, że deweloperzy Nie ma mowy zamierzają celować w niszę – owszem, wszystkie znaki na niebie i ziemi (na czele z przedpremierowymi testami) wskazują na to, że mamy Na czynienia Ale skąd Bodaj z klasycznym, zachwycającym złożonością RPG-iem, Pomimo to także z pozycją dla hardkorowców. Niemniej, produkcja jest otwarta na nowych w temacie graczy, o czym świadczy choćby Repertorium platform docelowych (nie od dziś wiadomo, że tego typu pozycje Takiego cieszą się jakąś wielką popularnością na konsolach), a także fakt, że okazji W stronę walki z przeciwnikami (starcia toczą się w trybie turowym) Całkiem Wykluczone będzie Tu Sprzedaż dużo.


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. W tej  chwili nadarza się kolejna okazja, Ażeby o sile tego stwierdzenia przekonali się również konsolowi gracze. - Torment: Tides of Numenera od Akurat w sprzedaży - wiadomość - 2017-03-01
Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. W dobie obecnej nadarza się kolejna okazja, Ażeby o sile tego stwierdzenia przekonali się również konsolowi gracze.

Torment: Tides of Numenera stawia na fabułę i Renegocjacje z napotkanymi postaciami niezależnymi, a polski Spryciarz ucieszy się na wieść, że tytuł doczekał się pełnej, polskiej wersji językowej – w obsadzie pojawia się m.in. Piotr „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę” Fronczewski, Andrzej Blumenfeld a także Aleksandra Szwed.

To jak, zamierzacie dać szansę grze, która rzuca sprawdzian legendzie?


Tagi: gry na świecie Brian Fargo Colin McComb inXile Entertainment premiera (gry) RPG Torment: Tides of Numenera PC PS4 XONE
Skomentuj post: